İlk arkadaşlık Mobi...

İlk arkadaşlık MobiLRuyam da başladı 24 Eylül 2020, Perşembe 0 2187

İlk arkadaşlık MobiLRuyam da başladı

Merhaba arkadaşlar ben büşra aslen karadenizliyim ama istanbul anadolu da yaşıyorum isim nazlı ama lakabım deli sultan derler bana. İstanbul anadolu da kartal da kendi halim de ayrı yaşıyorum yalnız ve biraz mutlu biraz mutsuz duruma göre değişiyor. İlkarkadaşlık kurduğum arkadaş arıyorum sitesi de kaç yıl önce bir adam ile tanışmıştım iki yıllık güzel bir arkadaşlığım olmuştu ama hayat işte bazen her şey iyi olmuyor. Arada sorunlar tabi ki çıkıyor o yüzden ilk arkadaşlık gerçekten de unutulmaz oluyor.

Arkadaş arıyorumİlk arkadaşlık arkadaş arıyorum da başladı

Biz bayanlar arkadaşlık siteleri de erkek arkadaş bulmak üzere erkekleri arkadaşlık ilanlarının dikkat ederek takip ediyoruz. Şartlar uygun olan erkeklerle taşımak için önce özel numaradan onları arıyoruz ve onlarla arkadaşlık kurmak için ilk adımı atıyoruz. Bazen o erkek aradığımız erkek çıkabiliyor ben de hiç hoşlanmadığımız erkek de çıkabiliyor. İste sanal alemi erkek arayan bayanlar da bir itiraf gibi kelimeleri okuyorsunuz.

Peki ben ne arıyorum?

Aslında ilk arkadaşlık asla unutulmaz ama şu zor zaman da ilk arkadaşlık kurabileceğim yani ilk arkadaşım gibi bana mutluluk getirecek arkadaş arıyorum ve burada bulacağıma eminim arkadaşlar. Saygılı ve kaliteli erkekleri mu yazıya düzgünce yorumlarınınız bekliyorum. Siz de beni o ilk arkadaşım gibi o ilk arkadaşlık havası verebilirsiniz. Kısaca arkadaşlar arayan bulur ve arayan kişi ilk arkadaşlık arıyor haberiniz olsun saygılarımla arkadaşlar.

Lütfen yorumlarınız kendiniz kısa ve öz şeklide nasıl bir arkadaş arıyorsanız öyle yazın ve benimle tanışma fırsatının yakalayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kamerali Mobil sohbet

İnternet ortamında görüntülü sohbet mobil sesli chat hizmeti. MobiLRuyam ile yepyeni kameralı sohbet sitesi arayüzüne erişin.

Sesli Mobil chat

Dünya'nın dört bir yanından giren insanların bulunduğu sohbet odaları'na bağlanıp chat yapmaya başlayın. Binlerce insan sohbette sizi bekliyor

Mobil Telefon Sohbet

Android Tüm Telefon Tablet Gibi Cihaz'Larla Sitemize Hic Bir uyglama indirmeden Rahatlıkla Giriş Yapa biLirsiniz.