Azra İzmir Ankara E...

Azra İzmir Ankara Erkek Arıyor 9 Eylül 2020, Çarşamba 0 3052

Azra İzmir Ankara Erkek Arıyor

Arkadaş arıyorum İzmir olarak giriş yaptığım bu sitenin güvenilir ve kaliteli olduğunu anladığımda çok mutlu oldum. Benim adım Azra. 28 yaşındayım. Yalnızlıktan çok sıkıldım ve artık konuşup anlaşabileceğim birini istiyorum. Bu yüzden giriş yaptığım bu sitede; seviyeli sohbetler edebileceğim ve sohbetin ilerlemesi halinde görüşebileceğim erkekleri bekliyorum. Hayata dair bir şeyler paylaşmak istiyorum. Yalnızlıktan çok sıkıldım. Kendime göre bir erkek arkadaş bulamıyorum. İnanıyorum ki bu platform üzerinden aradığım özelliklere sahip biri ile tanışacağım.

Seviyeli Bir Arkadaşlık Arıyorum

Arkadaş arıyorum İzmir olarak giriş yaptığım bu platform üzerinden seviyeli ve hoş sohbetler yaparak, arkadaşlığımı ilerleteceğim bir beyefendi arıyorum. İnsanın ruh eşini bulması artık çok zor… Ortak zevk, hobi ve ilgi alanlarında buluşacağım bir beyefendi ile geleceğe dair de düşünmek istiyorum. Saygı benim için her şeyden önemlidir. Bu yüzden konuştuğum kişilerin bana saygılı olması en büyük kriterim. Bu platformlar üzerinden ilan vermekten başlarda çekiniyordum ancak bu güvenilir site sayesinde içim rahat bir şekilde birileri ile konuşabileceğimi biliyorum.

Uzun boylu, zayıf ve esmer bir kızım. Görünüş olarak istediğim kişinin de uzun boylu olmasını istiyorum. Üniversite mezunuyum ve kültürlü bir insanım. Girdiğim ortamlara çok çabuk ayak uydururum ve genellikle herkes tarafından sevilirim. Eğlenmeyi, gezmeyi çok severim. Benim gibi eğlenmekten ve gezmekten keyif alan bir erkek arkadaş istiyorum. Birlikte eğlenmek ve gezmek çok keyifli olur diye düşünüyorum. Kitap okumaktan oldukça hoşlanan biriyim. Tanışmak istediğim beyefendiler için de bu en önemli kriterlerim arasında yer alıyor.

Ruh Eşimi Bekliyorum

Arkadaş arıyorum İzmir platformu üzerinden inanıyorum ki ruh eşimi bulacağım. Yaşım 28 olduğu için artık ruh eşimi bulmak ve geleceğe dair planlar yapmak istiyorum. Gerçek aşkımı online bir platform üzerinden bulacağıma inancım yoktu fakat bu güvenilir ve kaliteli site sayesinde oldukça heyecanlıyım.

Hayata dair pek çok umut ve hayal biriktirdim. Bu hayallerimi de sevdiğim adam ile yaşamak istiyorum. Ankara’dan arkadaş aramamın sebebi ise şu; yeni bir iş teklifi aldım ve Ankara’ya yerleşiyorum. Bu yüzden Ankara’dan dürüst, kibar beyfendileri keyifli sohbetler yapmak için bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kamerali Mobil sohbet

İnternet ortamında görüntülü sohbet mobil sesli chat hizmeti. MobiLRuyam ile yepyeni kameralı sohbet sitesi arayüzüne erişin.

Sesli Mobil chat

Dünya'nın dört bir yanından giren insanların bulunduğu sohbet odaları'na bağlanıp chat yapmaya başlayın. Binlerce insan sohbette sizi bekliyor

Mobil Telefon Sohbet

Android Tüm Telefon Tablet Gibi Cihaz'Larla Sitemize Hic Bir uyglama indirmeden Rahatlıkla Giriş Yapa biLirsiniz.